knumv's
office730accountant (2), administrative (75), advertising_agency (4), architect (2), association (6), charity (1), : 2
Dima Kravchenko: 1
Валерий Харченко: 1
ifor240: 1
Dj UKRAINsky: 1
Александр Олейников: 1
Хайд Мст: 1
pechnikdonetsk: 2
Aleksandr Moro: 1
Poison_Donetsk: 1
MI$HA: 2
ttgk: 1
Andrey Sleptcow: 2
Сергей Донецк: 1
KlepachSS: 1
~Jhellico: 3
Putnik007: 1
DJOST: 2
VtSik88kiStV: 2
Slavek701: 2
b-jazz-bot: 4
')" onclick="ap(this)">company (96)
, educational_institution (3), employment_agency (6), energy_supplier (6), estate_agent (12), foundation (2), government (329), insurance (13), it (3), lawyer (49), logistics (4), newspaper (5), ngo (9), notary (4), property_maintenance (3), publisher (1), research (12), telecommunication (56), travel_agent (2), water_utility (2), yes (22), Импортер_Электрооборудования (1),
office_11realestate (1),
official_name455456 км (1), OСТ. ПУНКТ ПМС-191 КМ (1), Авдіївська загальноосвітня вечірня школа II-III ступенів (1), Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (1), Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Авдіївської міської ради Донецкої області (1), Авдіївська центральна міська лікарня (1), Авдіївський дитячий дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу №12 "Вербиченька" Авдівської міської ради Донецької області (1), Авдіївський дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №11 "Дзвіночок" Авдіївської міської ради Донецької області (1), Авдіївський дошкільний навчальний заклад санаторного типу №7 "Теремок" Авдіївської міської ради Донецької області (1), Автостанція Південна (1), Адміністрація маріупольського морського порту (1), Ажур (1), Азов (2), Академія поліції Донецького юридичного інституту МВС України (1), Александр Сергеевич Пушкин (1), Амбулаторія № 11 центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 міста Донецька (1), Балка (2), Бетманове (1), Благодатне (1), Бойківське (1), Бунге (2), Білокриничне (1), ВІдділ забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області (1), ВАТ Авдіївський експериментальний завод нестандартизованиго обладнання (1), Васюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Верезамське (1), Верхньоосикове (1), Верхньошироківське (2), Верхньоєланчик (1), Верхокам’янка (1), Виховничо-корекційний заклад №71 для дітей з порушенями зору (1), Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (2), Відділ освіти Київської районої ради м.Донецька (1), Відділ по контролю за дiяльнiстю блокпостів ГУНП в Донецькій області (1), Відділення обласної спеціалізованоі дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту (1), Відділення поштового зв'язку Дзержинськ 7 Центру поштового зв'язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 1 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 13 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 18 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 20 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 31 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 6 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 7 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Часів Яр Центру поштового зв'язку № 1 м. Артемівськ Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (2), Відділення поштового зв'язку Часів Яр Центру поштового зв'язку № 2 м. Артемівськ Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв`язку №9 Донецької дирекції (1), Відділення поштового зв’язку 87591 (1), Відділення поштового зв’язку Авдіївка Центру поштового зв'язку №9 м.Макіївка Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 1 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 10 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 11 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 14 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 17 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 18 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 22 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 24 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 25 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 26 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 27 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 28 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 29 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 30 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 32 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 34 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 35 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 37 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 39 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 4 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 46 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 47 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 5 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 7 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Горлівка 9 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Зайцеве Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 1 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 10 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 12 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 13 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 14 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 15 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 16 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 17 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 19 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 2 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 20 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 21 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 22 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 24 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 25 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 26 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 27 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 28 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 29 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 3 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 31 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 33 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 34 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 35 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 37 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 38 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 39 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 4 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 41 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 43 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 45 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 47 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 48 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 49 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 5 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 50 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 51 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 52 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 53 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 54 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 55 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 57 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 6 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 7 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Маріуполь 9 Центру поштового зв'язку № 5 Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку Озерянівка Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку Пантелеймонівка 1 Центру поштового зв’язку № 4 м. Горлівка Донецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (1), Відділення поштового зв’язку № 5 м.Авдіївка Центру поштового зв"язку № 9 м.Макіївка Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку №1 м.Авдіївка Центру поштового зв'язку №9 м.Макіївка Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку №2 м.Авдіївка Центру поштового зв'язку №9 м.Макіївка Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відділення поштового зв’язку №6 м.Авдіївка Центру поштового зв'язку №9 м.Макіївка Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (1), Відокремлений підрозділ ТОВ "НПЦ "Ікар" ЛТД навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня спеціалізована економіко-гуманітарна школа І-ІІІ ступенів" (1), Відродження (1), Вільхівчик (1), ГУ Державної казначейської служби в Донецькій області (1), Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області (1), Горловський професійний гірничий ліцей (1), Городской дворец детского и юношеского творчества им. В.Г. Джарты (1), Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет» (1), Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно-технічної освіти» (1), Дитяче-юнацька спортивна школа №3 (1), Дитячий будинок «Проліски» (1), Дитячо-юнацька спортивна школа №1 (1), Дитячо-юнацька спортивна школа №2 (1), Добропільське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (1), Донецька гуманітарна гімназія №33 (1), Донецька державна консерваторія ім. С.С. Прокоф'єва (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 Донецької міської ради (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №104 (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №117 Донецької міської ради (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №125 Донецької міської ради Донецької області (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126 Донецької міської ради (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №43 Донецької міської ради Донецької області (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 (1), Донецька обласна наукова медична бібліотека (1), Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н. К. Крупської (1), Донецька обласна юнацька бібліотека (1), Донецька областна лікарня відновного лікування (1), Донецька регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини (1), Донецька спеціализована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземних мов №19 (1), Донецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №135 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Донецької міської ради Донецької області (1), Донецька спеціалізована фізико-математична школа I-III ступенів №17 (1), Донецьке вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі (1), Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Н. Бубки (1), Донецький Національний Технічний Університет. Корпус № 1 (1), Донецький Національний Технічний Університет. Корпус № 4 (1), Донецький Національний Технічний Університет. Корпус № 5 (1), Донецький Національний Технічний Університет. Корпус № 9 (1), Донецький Національний Технічний Університет. Корпус №2 (2), Донецький Національний Технічний Університет. Корпус №8 (1), Донецький державний технікум економіки та химічних технологій (1), Донецький державний цирк «Космос» (1), Донецький економіко-правовий кооперативний технікум ім. М.П. Баліна (1), Донецький навчально-виховний комплекс «ЛОГОС» (1), Донецький навчально-виховний комплекс №244 Донецької міської ради Донецької області (1), Донецький навчально-виховний комплекс №260 (1), Донецький національний медичний університет (1), Донецький національний технічний університет, Корпус №6 (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №11 (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №12 (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №3 (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №7 (ФЕХТ) (1), Донецький обласний геодезичний центр (1), Донецький політехнічний технікум (1), Донецький професійний ліцей будівництва (1), Донецький професійний металургійний ліцей имени І.П. Ткаченко (1), Донецький юридичний інститут (6), Донецький інститут залізничного транспорту (1), Донецький інститут психології і підприємництва (1), Донецькміськводоканал, аварійна служба водопроводних мереж Ленінського району (1), Дочірне підприємство державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» будівельно-ремонтна компанія «Донецький облавтодор» (1), Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №4 "Квітонька" (1), Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу ясла-садок №54 "Світлячок" (1), Дошкільний навчальний заклад садок-ясла №96 загального типу «Білосніжка» (1), Дошкільний навчальний заклад №15 ПАТ "ЯКХЗ" (1), Дошкільний навчальний заклад №328 «Зоряний» (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32-дошкільний заклад (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 міста Волновахи (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 (1), Загальноосвітня школа №10 (1), Загальноосвітня школа №128 м. Донецька (1), Загальноосвітня школа №17 (1), Загальноосвітня школа №19 (1), Загальноосвітня школа №2 (1), Загальноосвітня школа №3 (1), Загальноосвітня школа №6 (2), Загальноосвітня школа №7 (1), Загальноосвітня школа №9 (1), Загальноосвітня школа №9 І-ІІ ступеню (1), Званівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), КМЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Макіївки» (1), КМЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м. Макіївки» (1), КП Авдіївське ТТУ (1), Калинове (1), Кальміуське (1), Кам’яне (1), Кисличе (1), Київський районний відділ ДГУ ГУМВС України в Донецкій області (1), Клебанбик (1), Коммунальное дошкольное учебное заведение №142 (1), Комунальне підприємство «Керуюча компанія Ленінського району м.Донецька» (1), Комунальний дитячий навчальний заклад центр фізичного розвитку дітей дошкільного віку «Гармонія» на базі ясла-садка №206 міста Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад садок №144 м.Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №132 м. Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №250 міста Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №293 м.Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №309 «Берізка» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №324 міста Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №326 м. Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №365 «Сонечко» м. Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №382 м.Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №391 «Перлинка» м.Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок №41 м.Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №110 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №117 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №119 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №136 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №137 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №143 «Барвінок» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №152 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №167 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №168 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №19 (2), Комунальний дошкільний навчальний заклад №2 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №21 «Верба» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №212 «Теремок» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №26 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №268 «Сонячний» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №27 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №30 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №316 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №32 (2), Комунальний дошкільний навчальний заклад №34 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №390 «Сонечко» (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №4 (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №403 відділу освіти Будьоннівської районної ради у м.Донецьку (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №56 м.Донецька (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №6 Донецької міської ради (1), Комунальний дошкільний навчальний заклад №93 (1), Комунальний заклад Міський палац культури "Юність" (1), Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Міський протитуберкульозний диспансер м.Авдіївка» (1), Комунальний навчально-виховний комплекс «Корн» (дошкільний навчальний заклад садок №363) м. Донецька (1), Комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту» (1), Копані (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №21 з російською та українською мовами навчання Краматорської міської ради (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №28 з українською мовою навчання (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №20 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №24 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Краматорської міської ради (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 з профільним навчанням (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Краматорської міської ради (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 з профільним навчанням (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа №17 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №3 (1), Кринички (1), Кураховская общеобразовательная школа № 5 (1), Лавринове (1), Липське (1), Листопрокатний цех 3000 (1), Любівка (1), Лікувально-діагностичний центр комбінату ім. Ілліча (1), Лінійна поліклініка станціі Авдіївка ДП «Донецька залізниця» (1), МР «Куйбышевский район» (1), МР «Матвеево-Курганский район» (1), МР «Неклиновский район» (1), Майорове (1), Макіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №8 (1), Макіївська загальноосвітня школа І ступеня №5 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-II ступеня №56 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-III ступеня №11 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №20 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №90 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Маршала Сергєєва №22 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №108 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (2), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №47 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №53 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №59 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №62 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 (1), Макіївське педагогічне училище (1), Макіївський економіко-гуманітарний інститут (2), Макіївський ліцей №1 із загальноосвітньою школою ІІ ступеня №61 (1), Макіївський міський ліцей (1), Макіївський навчально-виховний комплекс №35 «Світанок» (1), Макіївський навчально-виховний комплекс №49 «Надія» (1), Макіївський навчально-виховний комплекс №93 «Гармонія» (1), Манжиків Кут (1), Маріупольське вище металургійне професійне училище (1), Микільське (2), Молодіжний житловий кооператив (1), Міська дитяча клінична лікарня №1 (1), Міський палац естетичного виховання (1), Навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» № 23 I ступеню (1), Навчально-виховний комплекс №1 (1), Нетайлівська ЗОШ І-ІІ ст. Ясиноватська райдержадміністрація Донецька область (1), Новолуганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), ООО «Завод цветных метоллов» (1), ООО «Крамбудресурс» (1), ОП Макіївський Ремонтно-Механічний завод (1), Олександрівське (3), Оленівська загальноосвітня школа №2 (1), Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Ясинуватського району Донецької області (1), ПАТ "Слов'янський завод важкого машинобудування" (1), ПАТ Банк Фінанси та кредит, філіал в м. Авдіївка (1), Пам'ятник першому політичному страйку шахтарів і майстрів Рутченково (1), Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Перший Український Міжнародний Банк (12), Перший Український Міжнародний банк (1), Поліція Донеччини (4), Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа мистецтв №3» (1), Поштове відділення зв'язку №101 (1), ПрАТ «Донецьксталь» — «Металургійний завод» Філіал «Металургійний комплекс» (1), Приватне Акціонерне Товариство Машинобудівний завод "Бетонмаш" (1), Публічне акціонерне товариство «Слов'янський завод високовольтних ізоляторів» (1), Південне (1), Пікузи (1), П’ятипілля (1), Российская Федерация (1), Садове (1), Свято-Покровський храм (2), Сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кіровського РВ Макіївського МУ ГУМВС України в Донецькій області (1), Середня загальноосвітня школа І - III ступенів №10 (1), Середня загальноосвітня школа №132 (1), Середня школа з поглибленим вивченням англійської мови №2 (1), Середня школа №1 (2), Середня школа №133 (1), Середня школа №15 (1), Середня школа №18 (1), Середня школа №2 (3), Середня школа №22 (1), Середня школа №23 (1), Середня школа №29 (1), Середня школа №5 (1), Середня школа №68 (1), Середня школа №8 (1), Служба автомобільних доріг в Донецькій області (1), Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 (1), Софіївка (1), Спеціалізована гуманітарна школа № 95 (1), Спеціалізована фізико-математична школа № 35 (1), Спеціалізована школа I-III ступенів № 115 з поглибленим вивченням іноземних мов (2), Станція швидкої медичної допоиоги №1 (1), Станція швидкої медичної допомоги №12 (1), Ступакове (1), Сіверська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 (1), Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (1), Територіальний центр соціального обслуговування м. Донецька (1), Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян (1), Торгово-промышленная палата (1), Транспортний цех Маріупольської тепломережі (1), Ужівка (1), Україна (2), Український науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут вибухозахищеного та рудникового електрообладнання з дослідно-експериментальним виробництвом (1), Український інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського (1), Управління державного архітектурно-будівельного контролю (1), Урзуфська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Учбово-практичний обчислювальний центр ДонНУ (1), Філіал загальноосвітньої школи №7 (1), Холодне (1), Хрестівка (1), Хрещатицьке (2), Центр дитинства №122 «Сходини» (1), Центр дитинства №7 «Розвиток» (1), Центр надання адміністративних послуг (2), Центр поштового зв`язку №9 Донецької дирекції (1), Центральна збагачувальна фабрика «Чумаківська» (1), Центральна міська клінічна лікарня №16 (1), Центральна міська клінічна лікарня №3 м.Донецька (1), Центрально-міський об'єднаний районий військовий комісаріат м.Донецька (1), Чирилянське (1), Чистякове (1), Шахтарський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського (1), Школа I-III ступеней №14 м.Донецька (1), Ясинуватська школа мистецтв (1),
official_name:ar1الاتحاد الروسي (1),
official_name:ast1Federación Rusa (1),
official_name:cs1Ruská federace (1),
official_name:de2Alexander Sergejewitsch Puschkin (1), Russische Föderation (1),
official_name:en38Academy of Police of the Donetsk Law Institute of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine (1), Administration of the Mariupol seaport (1), Alexander Sergeyevich Pushkin (1), Central City Clinical Hospital №16 (1), Donetsk Law Institute (6), Donetsk National Technical University, Building No.1 (1), Donetsk National Technical University, Building No.2 (2), Donetsk National Technical University, Building No.4 (1), Donetsk National Technical University, Building No.5 (1), Donetsk National Technical University, Building No.6 (1), Donetsk National Technical University, Building No.8 (1), Donetsk National Technical University, Building No.9 (1), Donetsk National Technical University. Building No.11 (1), Donetsk National Technical University. Building No.7 (FECE) (1), Donetsk National Technical University. Building number 12 (1), Donetsk National Technical University. Building number 3 (1), Educational complex №1 (1), First Ukrainian International Bank (1), High school with advanced foreign language No. 19 (1), High school with advanced study of English №2 (1), Mariupol Higher Metallurgical Vocational School (1), Mykilske (2), Russian Federation (1), Specialized Humanitarian School 95 (1), Specialized Physics and Mathematics School 35 (1), Specialized school I-III stages № 115 with in-depth study of foreign languages (2), State Treasury Service in the Donetsk region (1), The Medical-Diagnostic Center of the Ilyich Combine (1), Ukrainian Institute of Steel Constructions named after V.N. Shimanovsky (1), Ukrainian Scientific-Research, Design and Technological Institute of Explosion-proof electrical equipment and mining with a pilot plant (1),
official_name:eo1Rusa Federacio (1),
official_name:es2Aleksandr Serguéyevich Pushkin (1), Federación Rusa (1),
official_name:et1Venemaa Föderatsioon (1),
official_name:fi1Venäjän Federaatio (1),
official_name:fr2Alexandre Sergueïevitch Pouchkine (1), Fédération de Russie (1),
official_name:pl1Federacja Rosyjska (1),
official_name:pt1Federação Russa (1),
official_name:ru3571 микрорайон Левобережного района (1), 1 микрорайон Приморского района (1), 2 микрорайон Левобережного района (1), 2 микрорайон Приморского района (1), 2-е проходные порта (2), 279 квартал Левобережного района (2), 3 микрорайон Левобережного района (1), 3 микрорайон Центрального района (1), 3-е проходные порта (2), 4 микрорайон Левобережного района (1), 4 микрорайон Центрального района (1), 4-е проходные порта (2), 5 микрорайон Кальмиусского района (1), 5 микрорайон Левобережного района (1), 5 микрорайон Центрального района (1), Авдеевская общеобразовательная вечерняя школа ІІ-ІІІ ступеней (1), Авдеевская общеобразовательная школа I-III ступеней №2 (1), Авдеевская общеобразовательная школа I-III ступеней №5 (1), Авдеевская общеобразовательная школа №7 (1), Авдеевский городской отдел ГУМВД Украины в Донецкой области (1), Авдеевский завод железобетонных конструкций и строительных деталей Донецкой железной дороги (1), Автостанция Южная (1), Администрация мариупольского морского порта (1), Ажур (1), Академия полиции Донецкого юридического института МВД Украины (1), Амбулатория № 11 центра первичной медико-санитарной помощи № 4 города Донецка (1), Волновахская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №1 (1), Волновахская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №2 (2), Воспитательно-коррекционный комплекс №71 для детей с нарушениями зрения (1), Восточные проходные Азовсталь (6), ГУ Государственной казначейской службы в Донецкой области (1), Гавань Шмидта (1), Главное Управление Государственной миграционной службы Украины в Донецкой области, Авдеевский городской сектор (1), Главное управление Госпродпотребслужбы в Донецкой области (1), Городская детская клиническая больница №1 (1), Городской дворец эстетического воспитания (1), Государственное высшее учебное заведение «Донбасский государственный педагогический университет» (1), Государственное профессионально-техническое учебное заведение «Краматорский центр профессионально-технического образования» (1), Государственное региональное геологическое предприятие ГРГП "Донецкгеология" (1), Грязеводолечебница (2), Детско-юношеская спортивная школа №3 (1), Докучаевская специальная общеобразовательная школа интернат №27 (1), Донецкая академия парикмахерского искусства Донецкого факультета Киевского национального университета культуры и искусства (1), Донецкая гуманитарная гимназия №33 (1), Донецкая областная универсальная научная библиотека им. Н. К. Крупской (1), Донецкая областная юношеская библиотека (1), Донецкая общеобразовательная школа I-III ступеней №60 (1), Донецкая общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней № 59 (1), Донецкая общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №120 (1), Донецкая общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №126 Донецкого городского совета (1), Донецкая общеобразовательная школа І-ІІІ ступени №104 (1), Донецкая общеобразовательная школа І-ІІІ ступени №8 (1), Донецкая региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины (1), Донецкая специализированная общеобразовательная школа I-III ступеней №135 с углубленным изучением предметов естественно-математического цикла Донецкого городского совета Донецкой области (1), Донецкая специализированная общеобразовательная школа с углубленным изучением иностранных языков №19 (1), Донецкгорводоканал, аварийная служба водопроводных сетей Ленинского района (1), Донецкий Национальный Технический Университет. Корпус № 1 (1), Донецкий Национальный Технический Университет. Корпус № 4 (1), Донецкий Национальный Технический Университет. Корпус № 5 (1), Донецкий Национальный Технический Университет. Корпус № 9 (1), Донецкий Национальный Технический Университет. Корпус №2 (2), Донецкий Национальный Технический Университет. Корпус №8 (1), Донецкий институт психологии и предпринимательства (1), Донецкий многопрофильный лицей №124 (1), Донецкий национальный медицинский университет (1), Донецкий национальный технический университет, Корпус №6 (1), Донецкий национальный технический университет. Корпус №11 (1), Донецкий национальный технический университет. Корпус №12 (1), Донецкий национальный технический университет. Корпус №3 (1), Донецкий национальный технический университет. Корпус №7 (ФЭХТ) (1), Донецкий национальный университет экономики и торговли им. Михаила Туган-Барановского, корпус №2 (1), Донецкий областной специализированный дом ребенка (1), Донецкий профессиональный лицей строительства (1), Донецкий профессиональный металлургический лицей имени Ткаченко И.Ф. (1), Донецкий учебно-воспитательный комплекс №260 (1), Донецкий юридический институт (6), Донецкое высшее профессиональное училище ресторанного сервиса и торговли (1), Донецкое высшее училище олимпийского резерва им. С.Н. Бубки (1), Дочернее предприятие государственной акционерной компании «Автомобмльные дороги Украини» строительно-ремонтная компания «Донецкий облавтодор» (1), Дошкольное учебное заведение сад-ясли №96 общего типа «Белоснежка» (1), Европейский Университет Финансов Информационных систем менеджмента и бизнеса (1), Западная (3), Звановская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней (1), Коммунальное лечебно-профилактическое учреждение «Городской противотуберкулезный диспансер г.Авдеевка» (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІ ступеней №21 с русским и украинским языком обучения Краматорского городского совета (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІ ступеней №28 с украинским языком обучения (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №10 с профильным обучением Краматорского городского совета Донецкой области (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №11 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №12 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №16 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №18 Краматорского городского совета (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №19 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №2 Краматорского городского совета Донецкой области (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №22 с профильным обучением (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №24 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №25 с профильным обучением (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №26 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №30 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №33 Краматорского городского совета (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №35 с профильным обучением (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №4 Краматорского городского совета Донецкой области (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №5 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №6 (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №8 Краматорского городского совета Донецкой области (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №9 Краматорского городского совета Донецкой области (1), Краматорская общеобразовательная школа І-ІІІ ступени №20 (1), Краматорская общеобразовательная школа №17 Краматорского городского совета Донецкой области (1), Краматорская общеобразовательная школа-интернат І-ІІ ступеней №3 (1), Красногоровская общеобразовательная школа I-III ступеней №1 (1), Краснолиманское отделение Славянской объединённой государственной налоговой инспекции (1), Крестовка (1), Лечебно-диагностический центр комбината им. Ильича (1), Линейная поликлиника станции Авдеевка ГП «Донецкая железная дорога» (1), Листопрокатный цех 3000 (1), Макеевская общеобразовательная школа І ступени №5 (1), Макеевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №11 (1), Макеевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №128 (2), Макеевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №29 (1), Макеевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №53 (1), Макеевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №57 (1), Макеевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №86 (1), Макеевский Объединенный Район Электронный Сетей ПАО ДТЭК "Донецкоблэнерго" (1), Макеевский учебно-воспитательный комплекс №35 «Рассвет» (1), Макеевский учебно-воспитательный комплекс №49 «Надежда» (1), Макеевский учебно-воспитательный комплекс №93 «Гармония» (1), Мариупольская (1), Мариупольское высшее металлургическое профессиональное училище (1), Молодёжный жилищный кооператив (1), Начальное специализированное художественное учебное заведение «Школа искусств №3» (1), Новолуганская средняя общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней (1), ООО "НПП ИЦ "АЗОВМАШТЕСТ" (1), ООО «Завод цветных метоллов» (1), Общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №32-дошкольное заведение (1), Общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №7 города Волновахи (1), Общеобразовательная школа №10 (1), Общеобразовательная школа №128 г. Донецка (1), Общеобразовательная школа №17 (1), Общеобразовательная школа №19 (1), Общеобразовательная школа №2 (1), Общеобразовательная школа №3 (1), Общеобразовательная школа №6 (2), Общеобразовательная школа №7 (1), Общеобразовательная школа №9 (1), Общеобразовательная школа №9 I–III ступеней (1), Оленовская общеобразовательная школа №2 (1), Отдел обеспечения безопасности дорожного движения УПД ГУНП в Донецкой области (1), Отдел образования Киевского районного совета г.Донецка (1), Отдел по контролю за деятельностью блокпостов ГУНП в Донецкой области (1), Отделение почтовой связи Краматорск 1 Центра почтовой связи №7 (1), Отделение почтовой связи Краматорск 13 Центра почтовой связи №7 (1), Отделение почтовой связи Краматорск 18 Центра почтовой связи №7 (1), Отделение почтовой связи Краматорск 20 Центра почтовой связи №7 (1), Отделение почтовой связи Краматорск 31 Центра почтовой связи №7 (1), Отделение почтовой связи Краматорск 6 Центра почтовой связи №7 (1), Отделение почтовой связи Краматорск 7 Центра почтовой связи №7 (1), ПАО "Славянский завод тяжелого машиностроения" (1), ПП «Шахтёрсктеплосеть» (1), Первый Украинский Международный банк (1), Переезднянская общеобразовательная школа І-ІІ ступеней (1), Полиция Донеччины (4), ПортCity (4), Почта №29 (1), Почтовое отделение связи №101 (1), Российская Федерация (1), Служба автомобильных дорог в Донецкой области (1), Специализированная Детско-юношеская Школа Олимпийского Резерва №2 (1), Специализированная гуманитарная школа №95 (1), Специализированная физико-математическая школа №35 (1), Специализированная школа I-III ступеней №115 с углубленным изучением иностранных языков (2), Средняя общеобразовательная школа І - III ступеней №10 (1), Средняя общеобразовательная школа №132 (1), Средняя школа с углубленным изучением английского языка №2 (1), Средняя школа №1 (2), Средняя школа №133 (1), Средняя школа №15 (1), Средняя школа №18 (1), Средняя школа №2 (3), Средняя школа №22 (1), Средняя школа №23 (1), Средняя школа №29 (1), Средняя школа №5 (1), Средняя школа №68 (1), Средняя школа №8 (1), Стадион (6), Станция скорой медицинской помощи №1 (1), Территориальный центр по социальному обслуживанию пенсионеров и одиноких нетрудоспособных граждан (1), Территориальный центр социального обслуживания г. Донецка (1), Транспортно-экспедиционная компания «Деливери» (1), Транспортный цех Мариупольской теплосети (1), Троицкий (7), Украинский институт стальных конструкций имени В.Н. Шимановского (1), Украинский научно-исследовательский, проектно-конструкторский и технологический институт взрывозащищенного и рудничного электрооборудования с опытно-экспериментальным производством (1), Университет (6), Управление Пенсионного фонда Украины в Калининском районе г.Донецка (1), Управление государственного архитектурно-строительного контроля (1), Урзуфская общеобразовательная школа І-ІІІ ступени (1), Учебно-воспитательный комплекс №1 (1), Филиал общеобразовательной школы №7 (1), Центр предоставления административных услуг (2), Центральная городская клиническая больница №16 (1), Центральная городская клиническая больница №3 г.Донецка (1), Центрально-городской объединенный районный военный комиссариат г.Донецка (1), Ясиноватская школа искусств (1), жилищно-строительный кооператив Спортивный (2), жилищно-строительный кооператив Фрегат (1), жилой комплекс Первый квартал (1), квартал Азовский 2 отделение (1), коттеджный городок Бриз (2), микрорайон имени И.В. Курчатова (2), переулок Л.В. Руднева (2), переулок Ф.А. Полетаева (5), посёлок Азов-кольцо (1), посёлок Волонтёровка (1), посёлок Горький (1), посёлок Гуглино (1), посёлок Каменск (1), посёлок Кировка (1), посёлок Ляпино (2), посёлок Мирный (1), посёлок Найдёновка (1), посёлок Ново-Азов-кольцо (1), посёлок Ново-Броневой (1), посёлок Ново-Гуглино (1), посёлок Новосёловка (1), посёлок Парковый (1), посёлок Речной (1), посёлок Садки (1), посёлок Троицкий (1), посёлок Украина (1), посёлок Успеновка (1), посёлок Южный (1), проспект Адмирала Лунина (22), садоводческое товарищество Дубки (1), садоводческое товарищество Огонёк (1), садоводческое товарищество Чайка (1), совхоз Зирка (1), улица А.В. Савчука (3), улица А.М. Фурманова (2), улица А.Н. Островского (4), улица В.И. Чукарина (5), улица Ивана Франко (7), улица Л.В. Руднева (3), улица Льва Яруцкого (4), улица Н.В. Радина (4), улица Ф.А. Полетаева (5), улица Якова Гугеля (6),
official_name:sk1Ruská federácia (1),
official_name:sl1Ruska federacija (1),
official_name:sv1Ryska Federationen (1),
official_name:uk3211 мікрорайон Лівобережного району (1), 1 мікрорайон Приморського району (1), 2 мікрорайон Лівобережного району (1), 2 мікрорайон Приморського району (1), 2-гі прохідні порту (2), 279 квартал Лівобережного району (2), 3 мікрорайон Лівобережного району (1), 3 мікрорайон Центрального району (1), 3-ті прохідні порту (2), 4 мікрорайон Лівобережного району (1), 4 мікрорайон Центрального району (1), 4-ті прохідні порту (2), 5 мікрорайон Кальміуського району (1), 5 мікрорайон Лівобережного району (1), 5 мікрорайон Центрального району (1), Авдіївська загальноосвітня вечірня школа II-III ступенів (1), Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 (1), Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (1), Авдіївський завод залізобетонних конструкцій та будівельних деталей Донецької Залізничної Дороги (1), Автостанція Південна (1), Адміністрація маріупольського морського порту (1), Адмірала Луніна проспект (22), Ажур (1), Академія поліції Донецького юридичного інституту МВС України (1), ВІдділ забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області (1), ВИРОБНИЧА ОДИНИЦЯ "ШАХТАРСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА" (1), Виховничо-корекційний заклад №71 для дітей з порушенями зору (1), Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (1), Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (2), Відділ по контролю за дiяльнiстю блокпостів ГУНП в Донецькій області (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 1 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 13 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 18 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 20 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 31 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 6 Центру поштового зв'язку №7 (1), Відділення поштового зв'язку Краматорськ 7 Центру поштового зв'язку №7 (1), ГУ Державної казначейської служби в Донецькій області (1), Гавань Шмідта (1), Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області (1), Грязеводолікарня (2), Державне регіональне геологічне підприємство «Донецькгеологія» (1), Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно-технічної освіти» (1), Докучаївська спеціальна загальосвітня школа-інтернат №27 (1), Донецька гуманітарна гімназія №33 (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №104 (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 (1), Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126 Донецької міської ради (1), Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н. К. Крупської (1), Донецька спеціализована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземних мов №19 (1), Донецька філія Приватного вищого навчального закладу „Європейський університет” (1), Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Н. Бубки (1), Донецький національний медичний університет (1), Донецький національний технічний університет, Корпус № (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №11 (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №3 (1), Донецький національний технічний університет. Корпус №7 (ФЕХТ) (1), Донецький професійний металургійний ліцей имени І.П. Ткаченко (1), Донецький юридичний інститут (6), Донецький інститут психології і підприємництва (1), Дошкільний навчальний заклад садок-ясла №96 загального типу «Білосніжка» (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32-дошкільний заклад (1), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 міста Волновахи (1), Загальноосвітня школа №10 (1), Загальноосвітня школа №128 м. Донецька (1), Загальноосвітня школа №17 (1), Загальноосвітня школа №19 (1), Загальноосвітня школа №2 (1), Загальноосвітня школа №3 (1), Загальноосвітня школа №6 (2), Загальноосвітня школа №7 (1), Загальноосвітня школа №9 (1), Західна (3), Званівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №21 з російською та українською мовами навчання Краматорської міської ради (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №28 з українською мовою навчання (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №20 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №24 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Краматорської міської ради (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 з профільним навчанням (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Краматорської міської ради (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 з профільним навчанням (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа №17 Краматорської міської ради Донецької області (1), Краматорська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №3 (1), Лікувально-діагностичний центр комбінату ім. Ілліча (1), Макіївська загальноосвітня школа І ступеня №5 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-III ступеня №11 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 (2), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №53 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 (1), Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 (1), Макіївський Об'єднаний Район Електронних Мереж ПАТ ДТЕК "Донецькобленерго" (1), Макіївський навчально-виховний комплекс №35 «Світанок» (1), Макіївський навчально-виховний комплекс №49 «Надія» (1), Макіївський навчально-виховний комплекс №93 «Гармонія» (1), Маріупольска (1), Маріупольське вище металургійне професійне училище (1), Микільське (2), Молодіжний житловий кооператив (1), Міський палац естетичного виховання (1), Навчально-виховний комплекс №1 (1), Новолуганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), ООО «Завод кольорових металів» (1), Оленівська загальноосвітня школа №2 (1), ПАТ "Слов'янський завод важкого машинобудування" (1), Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (1), Перший Український Міжнародний банк (1), Поліція Донеччини (4), ПортCity (4), Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа мистецтв №3» (1), Пошта №29 (1), Російська Федерація (1), Свято-Успенська Святогірська лавра Української Православної Церкви (1), Середня загальноосвітня школа №132 (1), Середня школа з поглибленим вивченням англійської мови №2 (1), Середня школа №1 (2), Середня школа №133 (1), Середня школа №15 (1), Середня школа №18 (1), Середня школа №2 (3), Середня школа №22 (1), Середня школа №23 (1), Середня школа №29 (1), Середня школа №5 (1), Середня школа №68 (1), Середня школа №8 (1), Спеціалізована гуманітарна школа № 95 (1), Спеціалізована фізико-математична школа № 35 (1), Спеціалізована школа I-III ступенів № 115 з поглибленим вивченням іноземних мов (2), Стадіон (6), Східні прохідні Азовсталь (6), Транспортний цех Маріупольської тепломережі (1), Троїцьке (7), Український науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут вибухозахищеного та рудникового електрообладнання з дослідно-експериментальним виробництвом (1), Український інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського (1), Університет (6), Управління державного архітектурно-будівельного контролю (1), Урзуфська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (1), Філіал загальноосвітньої школи №7 (1), Хрестівка (1), Центр надання адміністративних послуг (2), Центральна міська клінічна лікарня №16 (1), Центральна міська клінічна лікарня №3 м.Донецька (1), Ясинуватська школа мистецтв (1), вулиця Івана Франка (7), вулиця В.І. Чукаріна (5), вулиця Л.В. Руднєва (3), вулиця Льва Яруцького (4), вулиця М.В. Радіна (4), вулиця Міклухо-Маклая (4), вулиця О.В. Савчука (3), вулиця О.М. Островського (4), вулиця О.М. Фурманова (2), вулиця Осипенка (4), вулиця Ф.А. Полєтаєва (5), вулиця Якова Гугеля (6), житловий комплекс Перший квартал (1), житлово-будівельний кооператив Спортивний (2), житлово-будівельний кооператив Фрегат (1), квартал Азовський 2 відділення (1), котеджне містечко Бриз (2), мікрорайон імені І.В. Курчатова (2), площа Адмірала Луніна (1), провулок Л.В. Руднєва (2), провулок Ф.А. Полєтаєва (5), радгосп Зірка (1), садівниче товариство Вогник (1), садівниче товариство Дубки (1), садівниче товариство Чайка (1), селище Азов-кільце (1), селище Волонтерівка (1), селище Горький (1), селище Гугліне (1), селище Каменськ (1), селище Кіровка (1), селище Ляпіне (2), селище Мирне (1), селище Найденівка (1), селище Ново-Азов-кільце (1), селище Ново-Броньове (1), селище Ново-Гугліне (1), селище Новоселівка (1), селище Паркове (1), селище Південне (1), селище Річкове (1), селище Садки (1), селище Троїцьке (1), селище Україна (1), селище Успенівка (1),
official_name:yi1רוסישע פֿעדעראַציע (1),
official_short_type1ДЮСШ (1),
official_status97ru:муниципальный район (3), ru:область (1), ru:село (1), ru:сельское поселение (6), ru:федеральный округ (1), ru:хутор (1), гаражний кооператив (48), квартал (2), овочевий ринок (1), оптовий ринок (1), ринок (21), садівниче товариство (10), човновий гаражний кооператив (1),
official_status:ru121авторынок (1), автостанция (1), гаражный кооператив (48), жилищно-строительный кооператив (3), жилой массив (6), коттеджный городок (2), лодочный гаражный кооператив (1), массив (3), микрорайон (12), овощной рынок (1), оптовый рынок (1), посёлок (8), рынок (21), садоводческое общество (10), спортивный комплекс (1), стадион (2),
official_status:uk121авторинок (1), автостанція (1), гаражний кооператив (48), житловий масив (6), житлово-будівельний кооператив (3), котеджне містечко (2), масив (3), мікрорайон (12), овочевий ринок (1), оптовий ринок (1), ринок (21), садівниче товариство (10), селище (8), спортивний комплекс (1), стадіон (2), човновий гаражний кооператив (1),
okato:user260231820008 (1), 60231850003 (1),
old_alt_short_name12ЖМР 23 (12),
old_name1729 Борового провулок (1), 1 Ніжинський проїзд (2), 1 Травня вулиця (13), 1 Травня провулок (1), 1 Травня проспект (13), 1-й Жовтневий провулок (2), 1-й Пролетарський провулок (1), 1-й Радянський провулок (1), 1-й Фрунзе провулок (1), 19 Партз'їзду вулиця;XIX Партз'їзду вулиця;XIX Partzizdu Street;XIX Partsyezda Street;19 Partsyezda (1), 2 Ніжинський проїзд (2), 2-й Артема провулок (2), 2-й Жовтневий провулок (1), 2-й Пролетарський провулок (1), 2-й Радянський провулок (1), 2-й Совнаркома провулок (1), 2-й Фрунзе провулок (1), 2-й Червонофлотський провулок (1), 20 Партз'їзду вулиця;XX Партз'їзду вулиця;XX Partzizdu Street;XX Partsyezda Street;20 Partsyezda (1), 20 років Жовтня вулиця;20 Let Oktyabrya ;20 Rokiv Zhovtnia (1), 24 Партз'їзду вулиця;XXIV Партз'їзду вулиця;XXIV Partzizdu Street;XXIV Partsyezda Street;24 Partsyezda (1), 25 Партз'їзду вулиця;XXV Партз'їзду вулиця;XXV Partzizdu Street;XXV Partsyezda Street;25 Partsyezda (1), 26-го Червня вулиця (1), 3-й Артема провулок (1), 3-й Пролетарський провулок (1), 4-й Артема провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (7), 40 років Жовтня провулок (1), 40 років Жовтня проїзд (2), 5-й Артема провулок (1), 50 років ВЛКСМ вулиця (1), 50 років Жовтня бульвар (14), 50 років Жовтня вулиця (3), 50 років СРСР вулиця (7), 6-й Артема провулок (1), 60 років СРСР вулиця (2), 60 років Утворення СРСР вулиця (5), 60-річчя Жовтня вулиця (1), 7-й Артема провулок (1), Bogrovoe (1), Gerasimovo (1), Herzen Lane (3), Krasnoyarskoe (1), Pavshykh Kommunarov Street (1), Podlesochnoe (1), Poshtova Street (1), Uritskoho;Uritzkogo (1), XIX Партз’їзду вулиця (2), Єременка вулиця (1), Ілліча (2), Ілліча вулиця (1), Іллічівка (2), Іллічівське (1), Іллічівський район (1), Іскри вулиця (2), Аврори провулок (1), Автостанция (1), Автостанция Красноармейск;Автостанція Красноармійськ;Krasnoarmiisk Bus Station;Krasnoarmeysk Bus Station (1), Азов'є квартал (1), Анрі Барбюса вулиця (1), Апатова вулиця (8), Аптека №363 (1), Арбат (1), Арматурно-изоляторный завод им. В.И. Ленина (1), Артема (3), Артема вулиця (36), Артема провулок (8), Артема спуск (4), Артемове (2), Артемівка (2), Артемівськ (2), Артемівськ-2 (1), Артемівська міська рада (1), Артемівське (1), Артемівський район (1), Бабушкіна вулиця (8), Бабушкіна провулок (1), Балагури вулиця (1), Баня (1), Баумана вулиця (8), Баумана провулок (2), Благоєва вулиця (5), Блюхера вулиця (3), Боженка вулиця (4), Будинок Кіно (1), Будьонного вулиця (4), Будьонного провулок (1), Більшовицька вулиця (5), Більшовицький провулок (1), Варганова вулиця (4), Ватутіна вулиця (2), Вознесенського вулиця (5), Войкова вулиця (9), Вокзальна площа (1), Володарська селищна рада (1), Володарське (2), Володарське шосе (10), Володарський район (1), Володарського вулиця (3), Володарського в’їзд (3), Волосевича вулиця (3), Воровське (2), Воровського вулиця (8), Воровського провулок (1), Ворошилова вулиця (1), Ворошилова провулок (1), Воїнів-інтернаціоналістів вулиця (1), Воїнів-інтернаціоналістів провулок (1), Гайдара вулиця (6), Гвардійців Кантемирівців вулиця (2), Горького (2), Горького вулиця (10), Грачова вулиця (4), Дем'яна Бідного вулиця (2), Дем'яна Бідного провулок (1), Дзержинськ (2), Дзержинська міська рада (1), Дзержинське (4), Дзержинського вулиця (10), Дибенка вулиця (4), Дибенка провулок (1), Димитров (1), Димитрова вулиця (6), Димитрова провулок (3), Димитрове (1), Димитровська міська рада (1), Дніпропетровська вулиця (5), Донецкий строительный техникум (1), Донецький профільний ліцей №135 (1), Донецькобленерго (1), Дробишевська селищна рада (1), Діагностичний центр «Діагностика» (1), Ділова вулиця (2), Енгельса вулиця (7), ЖМР 12 (1), ЖМР 13 (1), ЖМР 16 (1), ЖМР 17 (1), ЖМР 18 (1), ЖМР 20 (1), ЖМР 20А (1), ЖМР 21 (1), ЖМР 22 (1), ЖМР 3 (1), ЖМР 4 (1), ЖМР 5 (1), ЖМР-17, 18 (1), Жданова вулиця (2), Жилой комплекс санатория (1), Жовтнева вулиця (20), Жовтневий провулок (1), Жовтневий район (1), Жовтневої Революції вулиця (2), Жовтневої Революції площа (3), Жукова вулиця (2), Жукова в’їзд (1), Жукова провулок (1), Жуковського провулок (1), Заворуєва вулиця (4), Зеленое (1), Землячки вулиця (1), З’їздівська вулиця (1), З’їздівський провулок (1), КІМа вулиця (5), КІМа провулок (1), Калініна (2), Калініна вулиця (20), Калініна провулок (10), Калініне (2), Карла Лібкнехта вулиця (3), Карла Лібкнехта провулок (4), Карла Маркса (1), Карла Маркса вулиця (13), Карла Маркса провулок (3), Карла Маркса проспект (3), Карнаухова вулиця (1), Кафе Бригантина (2), Квартал Азов'є (2), Клари Цеткін вулиця (3), Клари Цеткін провулок (1), Коваля вулиця (2), Козлова вулиця (12), Колгоспна вулиця (1), Колгоспний провулок (2), Колонтаївський провулок (1), Комсомольська вулиця (31), Комсомольський (2), Комсомольський бульвар (8), Комсомольський провулок (2), Комсомольський проспект (2), Комуна (2), Комунарів вулиця (7), Комунарів площа (1), Комунарів провулок (1), Комунарівка (1), Комінтерна вулиця (2), Комінтерна провулок (1), Комінтернове (2), Комінтерну вулиця (12), Комінтерну провулок (5), Корнійчука вулиця (1), Корнійчука провулок (1), Коротченка вулиця (1), Коротченка провулок (1), Корчагіна вулиця (1), Корчагіна провулок (1), Косіора вулиця (1), Котельня (1), Котовського вулиця (24), Котовського провулок (9), Котовського хутір (1), Красне (3), Красний Лиман (3), Красний Пахар (2), Красноармiйськ (1), Красноармiйська мiсцева прокуратура (1), Красноармійськ (2), Красноармійська вулиця (6), Красноармійське (1), Красноармійський в'їзд (1), Красноармійський провулок (1), Красноармійський район (1), Краснодонська вулиця (4), Краснолиманська вулиця (5), Краснолиманська міська рада (1), Краснолиманська міська територіальна громада;Краснолиманская городская территориальная община (1), Краснолиманський провулок (1), Краснолиманський район (1), Краснівка (2), Красіна провулок (1), Крупської вулиця (17), Крупської провулок (5), Куйбишева вулиця (22), Куйбишева в’їзд (1), Куйбишевський район (1), Кулинария (1), Купецьке Зібрання (1), Кінноармійська вулиця (6), Кірова вулиця (26), Кірова провулок (5), Кірове (6), Кіровськ (2), Кіровська селищна рада (1), Кіровське (2), Лазо вулиця (1), Лазо провулок (1), Леніна (2), Леніна вулиця (53), Леніна площа (4), Леніна провулок (2), Леніна проспект (63), Ленінградська вулиця (1), Ленінградський провулок (8), Ленінградський проспект (5), Ленінградський проїзд (6), Леніне (1), Ленінське (2), Лепсе вулиця (4), Лепсе площа (1), Литвинова вулиця (1), Луначарське (1), Луначарського вулиця (6), Луначарського провулок (2), Людміла (1), Ліхачова провулок (1), МХПФ (1), МЮДа провулок (1), Магазин №40 (2), Машчормет (1), Меламеда вулиця (12), Менжинського вулиця (3), Менжинського провулок (1), Молодогвардійська вулиця (2), Молодогвардійський в’їзд (1), Молодогвардійський провулок (1), Мопра вулиця (1), Міська лікарня №2 (7), Ново-Николаевка (1), Новоселівська селищна рада (1), Новоульянівський провулок (2), Об'єднання ДП "Шахтарськантрацит" (1), Октябр (4), Октябрське (5), Октябрьське (2), Орджонікідзе вулиця (35), Орджонікідзе провулок (4), Орджонікідзе проїзд (3), Орджонікідзевський район (1), Осоавіахіма вулиця (5), Осоавіахіма провулок (1), Осоавіахіма проїзд (2), Островського (1), Островського вулиця (5), Островського провулок (1), ПМК-106 (1), Павленка вулиця (7), Павленка провулок (1), Палац культури ім.Калініна (1), Паризької Комуни вулиця (1), Парк имени Ленина (1), Пархоменка вулиця (3), Пархоменка провулок (1), Пархоменко вулиця (2), Пасова бульвар (2), Перша лінія (1), Перше Травня (2), Першого Травня вулиця (3), Першокінна вулиця (1), Першотравневе (2), Першотравневий провулок (2), Першотравневий район (1), Петровського (1), Петровського вулиця (20), Петровського провулок (5), Петрівське (7), Плеханова вулиця (1), Плеханова провулок (1), Подвойського в’їзд (1), Постишева вулиця (2), Правди вулиця (2), Правдівка (1), Проектована вулиця (1), Пролетарська вулиця (5), Пролетарський в’їзд (1), Пролетарський провулок (1), Проспект Маршала Жукова (2), Профінтерну вулиця (5), Профінтерну провулок (1), Піонерська вулиця (4), Піонерський провулок (1), Радгоспна вулиця (4), Радгоспний провулок (1), Радянська Україна (1), Радянська вулиця (28), Районний відділок міліції (1), Раскової вулиця (1), Раскової провулок (1), Революції вулиця (2), Ризька вулиця (1), Ринок ЖМР-17 (1), Ринок ЖМР-23 (1), Родовід банк (1), Рози Люксембург (3), Рози Люксембург вулиця (5), Рози Люксембург провулок (4), Розівка (1), Рокадна вулиця (3), Рокадний провулок (2), Русь;Русское Царство;Российская Империя;Российская Советская Федеративная Социалистическая Республика (1), Рідкодубівська сільська рада (1), СТО "МАЗ-Сервис" (1), Сакко і Ванцетті вулиця (2), Санаторий (1), Санаторна вулиця (1), Свердлова вулиця (17), Свердлова провулок (1), Свердлова проспект (3), Семашка вулиця (2), Сергія Лазо вулиця (10), Сергія Лазо провулок (3), Слов'яногірськ (1), Слюсарний провулок (1), Смольна вулиця (4), Смольний провулок (1), Совєтська вулиця (3), Соціалістична вулиця (16), Союзна вулиця (1), Сталинский универмаг (1), Станица Покровская (1), Старченкове (1), Танцплощадка (1), Тевосяна вулиця (4), Тельмана вулиця (3), Тельмана провулок (2), Торезская Академия (1), Тухачевського вулиця (3), Тухачевського провулок (3), Ульянова вулиця (4), Ульянова провулок (4), Улянівка (2), Урицьке (2), Урицького вулиця (8), Урицького провулок (2), Федорова провулок (1), Фрунзе вулиця (11), Фрунзе в’їзд (1), Фрунзе провулок (2), Фурманова вулиця (7), Фурманова в’їзд (1), Фурманова провулок (1), Халтуріна вулиця (7), Халтуріна провулок (2), Хацапетівка (1), Чапаєва вулиця (22), Чапаєва провулок (3), Червона Зірка (2), Червона Україна (2), Червоний Пахар вулиця (2), Червоний Пахар провулок (3), Червоних Командирів вулиця (1), Червоних Партизан вулиця (1), Червоних Пілотів вулиця (2), Червоних Пілотів в’їзд (1), Червоних Робітниць вулиця (1), Червоноармійська вулиця (13), Червоноармійське (2), Червоногвардійська вулиця (6), Червоного Козацтва вулиця (1), Червоного Козацтва провулок (1), Червонознаменна вулиця (2), Червонозоряне (1), Червонофлотська вулиця (10), Червоної Зірки вулиця (1), Червоної азовської флотилії вулиця (6), Черемхівська вулиця (1), Чернечья Раковатая (1), Чернігівська вулиця (1), Чичеріна вулиця (3), Чичеріне (1), Чубаря вулиця (6), Чубаря провулок (1), Шандриголівська сільська рада (1), Шаумяна вулиця (3), Шахта «Красноармійська-Західна» (1), Шахта №30 (1), Шверника вулиця (1), Шверника в’їзд (1), Шверника провулок (1), Шкадінова вулиця (10), Школа интернат (1), Школа №2 (1), Школа №27 (1), Школа №33 (1), Школа №60 (1), Шкірятова вулиця (1), Шота вулиця (5), Щаденка вулиця (3), Щаденка в’їзд (1), Щербакова вулиця (3), Щербакова провулок (1), Щорса вулиця (11), Щорса провулок (2), Юзівка, Сталіно (1), Юних Комунарів вулиця (11), Якіра вулиця (1), Ямпільська селищна рада (1), Ярівська селищна рада (1), база ОРС (1), балка Зеленая (1), балка Коренная (1), балка Кровавая (2), балка Саса-Гулах (1), балка Селиверстова (1), балка Черненковая (1), вулиця 26 Бакинських комісарів (3), вулиця 60 років СРСР (12), вулиця Бодрова (4), вулиця Енгельса (15), вулиця Карла Лібкнехта (11), вулиця Карла Маркса (23), вулиця Красіна (4), вулиця Куйбишева (5), вулиця Менжинського (8), вулиця Олека Дундича (7), вулиця Рози Люксембург (14), вулиця Урицького (11), вулиця Фрунзе (7), вулиця Ярославського (3), завод Железобетонных изделий (1), колония Фридрихсталь (1), колония Шенталь (1), площа Леніна (1), провулок 40 років Жовтня (3), провулок Карла Маркса;площа Карла Маркса (3), провулок Олека Дундича (3), провулок Рози Люксембург (2), проспект Ілліча;проспект В.С. Бойка (41), проспект Маршала Жукова (10), сквер Чубаря (1), хутор Головин (1), шахта № 12-13 тресту "Красногвардійськвугілля" (1),
old_name:ar4أرتيموفي (2), أرتيميفسك (2),
old_name:az1Zaporojye vilayəti (1),
old_name:be19Арцёмава (2), Горкага (2), Дзяржынск (2), Дзімітрава (1), Калініна (2), Карла Маркса (1), Краснае (3), Кіраўск (2), Ульянаўка (2), Чырвоны Кастрычнік (2),
old_name:be-tarask10Акця́бар (2), Арцёмаўскі раён (1), Дзяржынская (2), Краснаармейскае (2), Першатраўневы раён (1), Розы Люксэмбург (2),
old_name:bg4Артьомовск (2), Красний Лиман (2),
old_name:cs5Artemivsk (2), Dzeržynsk (2), Krasnoarmijsk (1),
old_name:de31Artemiwsk (2), Dserschynsk (2), Karl-Liebknecht-Straße (11), Kirowsk;Popowka;Popiwka (2), Krasnoarmijsk (1), Krasnyj Lyman (2), Nikitowka (1), Rajon Artemiwsk (1), Rajon Kujbyschewe (1), Rajon Perschotrawnewe (1), Rajon Wolodarske (1), Schule 27 (1), Schule 33 (1), Telmanowe (2), Wolodarske (2),
old_name:en12451 Nizhynskyi Lane (1), 1 Travnya Avenue (13), 1-i Frunze Lane (1), 1-i Proletarskyi Lane (1), 1-i Radianskyi Lane (1), 1-st Zhovtnevii Lane (1), 19nd Partsyezda Street (1), 1st Nizhynskyi Lane (1), 2 Nizhynskyi Lane (1), 2 Sovnarkoma Lane (1), 2-i Chervonoflotskyi Lane (1), 2-i Frunze Lane (1), 2-i Proletarskyi Lane (1), 2-i Radianskyi Lane (1), 26 Baku Commissars Street (3), 2nd Artema Lane (2), 2nd Nizhynskyi Lane (1), 3-i Proletarskyi Lane (1), 3rd Artema Lane (1), 40 Rokiv Zhovtnya Pass (2), 40 Rokiv Zhovtnya Street (5), 40 rokiv Oktiabria Street (1), 40 rokiv Zhovtnia Street (1), 40th Anniversary of the October revolution Lane (3), 4th Artema Lane (1), 50 Let Oktiabria Boulevard (14), 50 Rokiv SSSR Street (7), 50 rokiv Zhovtnya Street (1), 5th Artema Lane (1), 60 Rokiv Utvorennia SRSR Street (5), 60 rokiv SRSR Street (1), 60th Anniversary of the USSR Street (12), 60th Zhovtnia Street;October 60th Anniversary Street (1), 6th Artema Lane (1), 7th Artema Lane (1), Apatova Street (8), Artema (3), Artema Descent (4), Artema Lane (2), Artema Street (37), Artemivka (2), Artemivsk (2), Artemivsk Municipality (1), Artemivsk Raion (1), Artemivske (1), Artemove (2), Babushkina Street (8), Balahury Street (1), Baumana Lane (2), Baumana Street (7), Bilshovytska Street (5), Bilshovytskyi Lane (1), Blahoieva Street (5), Bliukhera Street (1), Bodrov Street (4), Bozhenka Street (4), Budonnoho Lane (1), Budonnoho Street (4), Chapaeva Street (2), Chapaieva Lane (1), Chapaieva Street (8), Chapayeva Lane (1), Chapayeva Street (7), Cheremkhivska Street (1), Chervona Ukraina (2), Chervona Zirka (2), Chervonoarmiiska Street (3), Chervonoarmiyska Street (10), Chervonoarmiyske (2), Chervonoflotska Street (9), Chervonohvardiyska Street (3), Chervonoi Azovskoi Flotylii Street (6), Chervonopraporna Street (2), Chervonozoriane (1), Chervonyi Pakhar Lane (3), Chervonyi Pakhar Street (2), Chervonykh Komandyriv Street (1), Chervonykh Pilotiv Street (2), Chubaria Lane (1), Chubaria Street (6), Chycherine (1), City Hospital №2 (7), Dilova Street (2), Dymytrova Lane (2), Dymytrova Street (4), Dymytrove (1), Dzerzhinske (2), Dzerzhynsk (2), Dzerzhynsk Municipality (1), Dzerzhynskoho Street (8), Engels Street (15), Enhelsa Lane (2), Enhelsa Street (1), Fadieieva Street (1), Frunze Entrance (1), Frunze Street (12), Furmanova Street (7), Gorlovka lake (1), Haidara Street (2), Haydara Street (4), Horkoho (2), Horkoho Street (4), Hrachova Street (4), Illicha (2), Illichivka (2), Illichivsky District (1), Ilyich Avenue (41), Iskry Street (2), KIMa Street (5), Kalinina (2), Kalinina Lane (6), Kalinina Street (15), Karl Liebknecht Street (11), Karl Marx Lane (3), Karl Marx Street (23), Karla Libkhnekhta Lane (3), Karla Libknekhta Street (3), Karla Marksa (1), Karla Marksa Avenue (4), Karla Marksa Street (12), Kazankova Lane (1), Khalturina Lane (2), Khalturina Street (7), Kinnoarmiyska Street (6), Kirova Lane (2), Kirova Street (22), Kirove (6), Kirovsk;Kirovo;Popovka (2), Kirovske (2), Klary Tsetkin Street (3), Kominterna Street (2), Kominternove (2), Kominternu Lane (5), Kominternu Street (12), Komsomolska Street (24), Komsomolskyi (2), Komsomolskyi Boulevard (8), Komsomolskyi Lane (1), Komuna (2), Komunariv Street (3), Komunarivka (1), Kotovskoho Hamlet (1), Kotovskoho Lane (4), Kotovskoho Street (19), Kovalia Street (2), Kozlova Street (12), Krasin Street (4), Krasne (3), Krasnivka (2), Krasnoarmiisk (2), Krasnoarmiisk Office Prosecutors (1), Krasnoarmiiska Street (6), Krasnodonska Street (4), Krasnyi Lyman (3), Krasnyi Lyman Municipality (1), Krasnyi Pakhar (2), Krupskoi Lane (5), Krupskoi Street (14), Krupskoyi Street (1), Kuibysheva Entrance (1), Kuibysheva Street (4), Kuibysheve Raion (1), Kuybyshev Street (5), Kuybysheva Street (13), Lenina (2), Lenina Avenue (63), Lenina Lane (1), Lenina Street (27), Lenina Street;Lenin Street (4), Leninhradskyi Avenue (5), Leninhradskyi Lane (7), Leninhradskyi Pass (6), Leninske (3), Lepse Street (4), Lesnaya Street (1), Likhachova Lane (1), Lunacharskoho Lane (2), Lunacharskoho Street (4), Marii Ulianovoi Street (1), Marshal Zhukov Avenue (10), Mayakovskogo Street (1), Melameda Street (12), Menzhinsky Street (8), Menzhynskoho Street (3), Nikitovka (1), Novoulyanivskyi Lane (2), O. Koshevoho lane (1), Oktiabr (4), Oktiabrske (4), Ordzhonikidze Lane (4), Ordzhonikidze Pass (3), Ordzhonikidze Street (26), Ordzhonikidzevskyi District (1), Osoaviakhima Lane (1), Osoaviakhima Pass (2), Osoaviakhima Street (5), Ostrovskoho (2), Ostrovskoho Street (2), Parkhomenka Street (1), Parkhomenko Street (2), Pastova Boulevard (2), Pavlenka Street (6), Pershe Travnia (2), Pershoho Travnia Street (3), Pershotravnevyi Lane (2), Pervomaiska Street (1), Petrivske (8), Petrovskoho (1), Petrovskoho Lane (5), Petrovskoho Street (20), Petrykivske (1), Pionerska Street (4), Pionerskyy Lane (1), Plekhanova Street (1), Postysheva Street (1), Pravdivka (1), Pravdy Street (2), Profinternu Street (5), Proletarska Street (4), Proletarskyi Lane (1), Radhospna Street (1), Radianska Street (2), Radianska Ukraina (1), Radyanska Street (16), Raskovoi Street (1), Revolyutsii Street (2), Rosa Luxemburg Lane (4), Rosa Luxemburg Street (3), Rozivka (1), Rozy Liuksemburh (1), Rozy Liuksemburh Lane (1), Rozy Liuksemburh Street (2), Rozy Lyuksemburg (2), Rozy Lyuksemburh Lane (1), Sakko i Vantsetti Street (2), School 27 (1), School 33 (1), Schorsa Lane (1), Serhiia Lazo Street (1), Serhiya Lazo Lane (2), Serhiya Lazo Street (9), Shaumyana Street (3), Shcherbakova Street (1), Shchorsa Street (5), Shota Street (4), Slovianohirsk (1), Smolna Street (4), Sotshorodok (1), Sotsialistychna Street (2), Starchenkove (1), Strazhinskogo Lane (1), Sverdlova Lane (1), Sverdlova Street (15), Telmana Lane (2), Tevosiana Street (2), Tukhachevskoho Lane (1), Tukhachevskoho Street (2), Ulianivka (2), Ulyanova Lane (4), Ulyanova Street (4), Uritsky Street (11), Urytske (2), Urytskoho Lane (2), Urytskoho Street (8), Varhanova Street (4), Vatutina Lane (1), Vatutina Street (5), Voikova Street (8), Volodarske (2), Volodarske Road (10), Volodarskoho Entrance (3), Volodarskoho Street (2), Volokolamska Street (1), Volosevicha Street (3), Voroshylova Street (1), Vorovske (2), Vorovskoho Street (5), Voznesenskogo Street (4), Yaroslavsky Street (3), Yunokomunarivsk (1), Yunykh Komunariv Street (11), Zavoruieva Street (4), Zhovtneva Street (17), Zhovtnevoi Revoliutsii Square (3), Zhovtnevyi District (1), Zhuravlevka Microdistrict (1), Zhurby Street (1), Zoi Kosmodemianskoi Street (1), Zyizdivska Street (1),
old_name:eo4Artemivsk (2), Krasnoarmisk (2),
old_name:es3Raión de Artemivsk (1), Raión de Pershotravnevyi (1), Óblast de Járkov (1),
old_name:et2Artemivsk (2),
old_name:fa9آرتموفه (2), آرتمیفسک (2), دزرژینسک (2), کراسنوارمیسک (1), کراسنیی لیمان (2),
old_name:fi2Harkovan alue (1), Krasnoarmijsk (1),
old_name:fr11Artemivsk (2), Artemove (2), Donetz (1), Dzerjynsk (2), Krasnoarmiysk (1), Krasnyï Lyman (2), Younokomounarivsk (1),
old_name:hu4Artemivszk (2), Dzerzsinszk (2),
old_name:hy10Կալինինո (2), Կրասնոարմեյսկոե (2), Ձերժինսկոե (2), Ռոզի Լյուկսեմբուրգ (2), Օկտյաբր (2),
old_name:it2Artemivsk (2),
old_name:ja4アルテーミウシク (2), アルテーモヴェ (2),
old_name:ko2아르테미우시크 (2),
old_name:lt8Artemivskas (2), Artemivskas-2 (1), Artemovė (2), Dzeržinskas (2), Zaporožės sritis (1),
old_name:lv1Zaporožjes apgabals (1),
old_name:nl3Artemivsk (2), Oblast Charkov (1),
old_name:nn9Artemivsk (2), Artemove (2), Dzerzjynsk (2), Krasnoarmijsk (1), Krasnyj Lyman (2),
old_name:no2Krasnij Liman (2),
old_name:pl20Artemowo (2), Artiomowsk (2), Dzerżynśk (2), Kommuna (2), Krasnoarmijśk (2), Krasny Pahar (2), Krasnyj Łyman (2), Rejon Perszotrawnieński (1), Rejon artiomowski (1), Rejon kujbyszewski (1), Rejon wołodarski (1), Telmanowe (2),
old_name:prefix1місто (1),
old_name:pt2Gorlovka (1), Krasnoarmiisk (1),
old_name:ro11Artemivsk (2), Artemove (2), Dzerjînsk (2), Krasnoarmiisk (1), Krasnîi Lîman (2), Regiunea Harkov (1), Regiunea Zaporoje (1),
old_name:ru18161 Мая проспект (13), 1 Нежинский переулок (2), 1-й Октябрьский переулок (1), 1-й Пролетарский переулок (1), 1-й Советский переулок (1), 1-й Фрунзе переулок (1), 13-й микрорайон Ильичёвского района (2), 2 Нежинский переулок (2), 2-й Артёма переулок (2), 2-й Краснофлотский переулок (1), 2-й Пролетарский переулок (1), 2-й Советский переулок (1), 2-й Совнаркома переулок (1), 2-й Фрунзе переулок (1), 26-го Июня улица (1), 3-й Артёма переулок (1), 3-й Пролетарский переулок (1), 4-й Артёма переулок (1), 40 лет Октября проезд (2), 40 лет Октября улица (8), 5-й Артёма переулок (1), 50 лет ВЛКСМ улица (1), 50 лет Октября бульвар (14), 50 лет Октября улица (3), 50 лет СССР улица (7), 6-й Артёма переулок (1), 60 лет Образования СССР улица (5), 60 лет СССР улица (2), 60-летия Октября улица (1), 7-й Артёма переулок (1), XIX Партсъезда улица (2), XXV Партсъезда улица (1), Автоколонна №12 Донбассэнерго (1), Автостанция «Димитровская» (1), Административная площадь (1), Анри Барбюса улица (1), Апатова улица (8), Артемовск-1 (1), Артемовск-2 (1), Артёма (3), Артёма переулок (3), Артёма спуск (4), Артёма улица (38), Артёмовка (2), Артёмово (2), Артёмовск (2), Артёмовский городской совет (1), Артёмовский район (1), Артёмовское (1), Бабушкина улица (8), База мясомолторга (3), Балагуры улица (1), Баумана переулок (2), Баумана улица (8), Биржа (1), Благоева улица (5), Блюхера улица (2), Боженко улица (4), Большевистская улица (5), Большевистский переулок (1), Борового переулок (1), Будённого переулок (1), Будённого улица (4), Бульвар 50 лет Октября (6), Варганова улица (4), Ватутина переулок (1), Ватутина улица (5), Вечерний (1), Вечерний рынок (4), Вознесенского улица (5), Войкова улица (8), Вокзальная площадь (1), Володарский поселковый совет (1), Володарского въезд (3), Володарского улица (3), Володарское (2), Володарское шоссе (10), Волосевича улица (3), Воровского улица (5), Воровское (2), Ворошилова переулок (1), Ворошилова улица (1), Гайдара улица (6), Гвардейцев Кантемировцев улица (2), Городская больница №2 (7), Горького (2), Горького улица (8), Грачёва улица (4), ДОСААФ (4), Дворец культуры Строителей (5), Дворец культуры им.Калинина (1), Деловая улица (2), Деткомбинат (6), Детская библиотека (2), Дзержинск (2), Дзержинский городской совет (1), Дзержинского улица (11), Дзержинское (4), Диагностический центр «Диагностика» (1), Димитрова переулок (2), Димитрова улица (6), Димитрово (1), Днепропетровская улица (5), Дом Кино (1), Дом отдыха Мир (4), Домостроительный комбинат (7), Донецкая улица (2), Донецкоблэнерго (1), Донецкое шоссе (29), Дробышевский поселковый совет (1), Дыбенко улица (4), ЖМР Западный (2), Жовтневый район (1), Журбы улица (1), Заворуева улица (4), Зои Космодемьянской улица (1), Ильича (2), Ильича улица (1), Ильичовка (2), Ильичёвский (1), Ильичёвский район (1), Ильичёвский рынок (8), Ильичёвское (1), Искры улица (2), КИМа улица (5), Казанкова переулок (1), Калинина (2), Калинина переулок (7), Калинина улица (17), Калинино (1), Калининский сельский совет (1), Каменское (1), Карла Либкнехта переулок (3), Карла Либкнехта улица (3), Карла Либкхнета улица (1), Карла Маркса (1), Карла Маркса переулок (3), Карла Маркса улица (11), Кинотеатр Комсомолец (4), Кинотеатр Союз (6), Кинотеатр Юбилейный (1), Кинотеатр имени Лукова (2), Кирова переулок (3), Кирова улица (26), Кирова-2 улица (1), Кирова-І улица (1), Кирово (6), Кировск;Ки́рово;Поповка (2), Кировский поселковый совет (1), Кировское (2), Клары Цеткин улица (3), Коваля улица (2), Козлова улица (12), Колхозная улица (1), Колхозный переулок (1), Комарова улица (3), Коминтерна переулок (5), Коминтерна улица (14), Коминтерново (2), Коммуна (2), Коммунальное автотранспортное предприятие (4), Коммунаров переулок (1), Коммунаров улица (7), Коммунаровка (1), Комсомольская лестница (14), Комсомольская улица (27), Комсомольский (2), Комсомольский бульвар (8), Комсомольский переулок (1), Комсомольский проспект (2), Конноармейская улица (6), Котельня (1), Котовского переулок (4), Котовского улица (20), Котовского хутор (1), Красная площадь (1), Красноармейск (3), Красноармейская местная прокуратура (1), Красноармейская улица (21), Красноармейское (2), Красновка (2), Красновский сельский совет (1), Красногвардейская улица (7), Красного Казачества улица (1), Краснодонская улица (4), Красное (3), Краснознамённая улица (2), Красной Звезды улица (1), Красной азовской алотилии улица (1), Красной азовской флотилии улица (5), Краснолиманский городской совет (1), Краснооскольское водохранилище (1), Краснофлотская улица (10), Красный Лиман (3), Красный Пахарь (2), Красный Пахарь переулок (3), Красный Пахарь улица (2), Красных Командиров улица (1), Красных Пилотов улица (2), Крупской переулок (5), Крупской улица (17), Куйбышева въезд (1), Куйбышева улица (21), Куйбышевский район (1), Купеческое собрание (1), Ленина (2), Ленина переулок (2), Ленина площадь (4), Ленина проспект (63), Ленина улица (49), Ленинградский переулок (7), Ленинградский проезд (6), Ленинградский проспект (5), Ленинская улица (1), Ленинское (3), Лепсе улица (4), Литвинова улица (1), Лихачёва переулок (1), Луначарского переулок (2), Луначарского улица (6), Магазин Азовье (6), Магазин Детский мир (2), Магазин Олимпия;Улица Заворуева (6), Марии Ульяновой улица (1), Межрайонная улица (1), Межрайонный регистрационно-экзаменационный отдел №2 (2), Меламеда улица (12), Менжинского улица (3), Нарсуд Советского района (1), Новгородский переулок (2), Новоселовский поселковый совет (1), Новоульяновский переулок (2), О. Кошевого переулок (1), Объединение ГП "Шахтерскантрацит" (1), Октябрь (4), Октябрьская улица (19), Октябрьское (4), Орджоникидзе переулок (4), Орджоникидзе проезд (3), Орджоникидзе улица (34), Орджоникидзевский район (1), Осоавиахима переулок (1), Осоавиахима проезд (2), Осоавиахима улица (5), Островского (2), Островского улица (2), Павленко улица (6), Парк имени Ленина (1), Пархоменко улица (4), Пасова бульвар (2), Первого Мая улица (3), Первомайская улица (1), Первомайский переулок (2), Переулок Халтурина (4), Перше Травня (2), Петровского (1), Петровского переулок (5), Петровского улица (20), Петровское (8), Пионерская улица (4), Пионерский переулок (2), Плеханова улица (1), Площадь Ленина (1), Площадь Ленинского Комсомола (4), Площадь Лепсе (2), Постышева улица (1), Правдовка (1), Правды улица (2), Приморская райадминистрация (8), Проектируемая улица (1), Пролетарская улица (5), Пролетарский переулок (1), Проспект 1 Мая (7), Проспект Ильича (12), Проспект Ленина (2), Проспект Строителей (3), Проспект Строителей;Кинотеатр имени Лукова (1), Профессионально-техническое училище №64 (6), Профессионально-техническое училище №74 (5), Профессионально-техническое училище №99 (6), Профинтерна переулок (1), Профинтерна улица (5), Радянская Украина (1), Расковой улица (1), Революции улица (2), Редкодубовский сельский совет (1), Ресторан Приморский (4), Рижская улица (1), Розовка (1), Розы Люксембург (3), Розы Люксембург переулок (4), Розы Люксембург улица (5), Рокадная улица (3), Рокадный переулок (2), Русь;Русское Царство;Российская Империя;Российская Советская Федеративная Социалистическая Республика (1), Сакко и Ванцетти улица (2), Санаторная улица (2), Свердлова переулок (1), Свердлова улица (15), Святогорская Успенская пустынь (1), Сельхозтехника;Октябрьская улица (7), Сергея Лазо переулок (3), Сергея Лазо улица (10), Сквер Энергетиков (1), Смольная улица (4), Смольный переулок (1), Советская улица (26), Совхоз Зирка (8), Совхозная улица (6), Социалистическая улица (16), Союзная улица (1), Стадион Ильичёвец (6), Старченково (1), Стоматологическая поликлиника №3 (2), Строймаш (7), Съездовская улица (1), Тевосяна улица (4), Тельмана переулок (2), Тельмана улица (3), Трамвайное депо №1 (1), Трест Металлургстрой (11), Тухачевского переулок (1), Тухачевского улица (2), Улица 50 лет СССР (6), Улица Громовой (4), Улица Заворуева (2), Улица Карла Либкнехта (2), Улица Котовского (2), Улица Орджоникидзе (5), Улица Сергея Лазо (10), Улица Урицкого (6), Ульянова переулок (4), Ульянова улица (4), Ульяновка (2), Ульяновская улица (1), Урицкого переулок (2), Урицкого улица (8), Урицкое (2), Фадеева улица (1), Фрунзе въезд (1), Фрунзе переулок (2), Фрунзе улица (15), Фурманова переулок (2), Фурманова улица (7), Халтурина переулок (2), Халтурина улица (7), Хлебозавод №4 (6), Центральный универмаг (1), Чапаева переулок (3), Чапаева улица (22), Червоная Зирка (2), Червоная Украина (2), Червонозоряное (1), Черемховская улица (1), Черниговская улица (1), Чичерина улица (3), Чичерино (1), Чубаря переулок (1), Чубаря улица (6), Шандриголовский сельский совет (1), Шаумяна улица (3), Шахта «Красноармейская-Западная» (1), Шкадинова улица (10), Школа №27 (1), Школа №33 (1), Шота улица (4), Щаденко въезд (1), Щаденко улица (3), Щербакова переулок (1), Щербакова улица (3), Щорса переулок (2), Щорса улица (6), Энгельса переулок (2), Энгельса улица (6), Юнокоммунаровск (1), Юных Коммунаров улица (11), Ямпольский поселковый совет (1), Яровский поселковый совет (1), жилищно-строительный кооператив Бригантина (1), мясоккомбинат (1), озеро Маяцкое (1), переулок 40 лет Октября (3), переулок Карла Маркса;площадь Карла Маркса (3), переулок Олеко Дундича (3), переулок Розы Люксембург (2), площадь Конституции (2), площадь Ленина (1), площадь Ленинского Комсомола (1), площадь Лепсе (2), площадь Морвокзала (1), площадь Октябрьской революции (1), площадь Свободы (1), площадь Сталина (1), проспект Ильича;проспект В.С. Бойко (41), проспект Маршала Жукова (10), совхоз Азовский 2 отделение (1), улица 26 Бакинских Комиссаров (3), улица 60 лет СССР (12), улица III Интернационала (7), улица Бодрова (4), улица Калинина (1), улица Карла Либкнехта (11), улица Карла Маркса (23), улица Красина (4), улица Куйбышева (5), улица Менжинского (8), улица Олеко Дундича (7), улица Розы Люксембург (14), улица Урицкого (11), улица Фрунзе (7), улица Энгельса (15), улица Ярославского (3), шахта № 12-13 треста "Красногвардейскуголь" (1),
old_name:rue3Артемівск (2), Красноармійск (1),
old_name:sr7Артемивск (2), Дзержинск (2), Красни Лиман (2), Красноармијск (1),
old_name:sv1Krasnoarmijsk (1),
old_name:uk16951 Ніжинський проїзд (2), 1 Травня проспект (13), 1-й Жовтневий провулок (1), 1-й Пролетарський провулок (1), 1-й Радянський провулок (1), 1-й Фрунзе провулок (1), 13-й мікрорайон Іллічівського району (2), 2 Ніжинський проїзд (2), 2-й Артема провулок (2), 2-й Пролетарський провулок (1), 2-й Радянський провулок (1), 2-й Совнаркома провулок (1), 2-й Фрунзе провулок (1), 2-й Червонофлотський провулок (1), 3-й Артема провулок (1), 3-й Пролетарський провулок (1), 4-й Артема провулок (1), 40 років Жовтня вулиця (7), 40 років Жовтня проїзд (2), 40 років Октября;40 років Жовтня вулиця (1), 5-й Артема провулок (1), 50 років ВЛКСМ вулиця (1), 50 років Жовтня бульвар (14), 50 років Жовтня вулиця (1), 50 років СРСР вулиця (7), 6-й Артема провулок (1), 60 років СРСР вулиця (2), 60 років Утворення СРСР вулиця (5), 60-річчя Жовтня вулиця (1), 7-й Артема провулок (1), XXV Партз’їзду вулиця (1), Ілліча (2), Ілліча вулиця (1), Іллічівка (2), Іллічівське (1), Іллічівський (1), Іллічівський район (1), Іллічівський ринок (8), Іскри вулиця (2), Адміністративна площа (1), Азов'є (1), Апатова вулиця (8), Артема (3), Артема вулиця (36), Артема провулок (2), Артема спуск (4), Артемове (2), Артемівка (2), Артемівськ (2), Артемівськ-1 (1), Артемівськ-2 (1), Артемівська міська рада (1), Артемівське (1), Артемівський район (1), Бабушкіна вулиця (8), База м'ясомолторгу (3), Балагури вулиця (1), Баумана вулиця (8), Баумана провулок (2), Благоєва вулиця (5), Блюхера вулиця (1), Боженка вулиця (4), Будинок відпочинку Мир (4), Будмаш (7), Будьонного вулиця (4), Будьонного провулок (1), Бульвар 50 років Жовтня (6), Більшовицька вулиця (5), Більшовицький провулок (1), Біржа (1), Варганова вулиця (4), Ватутіна вулиця (5), Ватутіна провулок (1), Вечірній (1), Вечірній ринок (4), Войкова вулиця (8), Вокзальна площа (1), Володарська селищна рада (1), Володарське (2), Володарське шосе (10), Володарський район (1), Володарського вулиця (3), Володарського в’їзд (3), Волосевича вулиця (3), Воровське (2), Воровського вулиця (5), Ворошилова вулиця (1), Ворошилова провулок (1), Вулиця 50 років СРСР (6), Вулиця Громової (4), Вулиця Заворуєва (2), Вулиця Карла Лібкнехта (2), Вулиця Котовського (2), Вулиця Орджонікідзе (5), Вулиця Сергія Лазо (10), Вулиця Урицького (6), Гайдара вулиця (6), Горького (2), Горького вулиця (4), Грачова вулиця (4), Грузький Єланчик (1), ДТСААФ (4), Дзержинськ (2), Дзержинська міська рада (1), Дзержинське (4), Дзержинського вулиця (9), Димитрова вулиця (6), Димитрова провулок (2), Димитрове (1), Диткомбінат (6), Дитяча бібліотека (2), Домобудівельний комбінат (7), Донецьке шосе (29), Донецькобленерго (1), Дробишевська селищна рада (1), Ділова вулиця (2), Дінець (1), Енгельса вулиця (1), Енгельса провулок (2), ЖМР Західний (2), Жовтнева вулиця (20), Жовтневий район (1), Журби вулиця (1), Заворуєва вулиця (4), Зої Космодем’янської вулиця (1), Казанкова провулок (1), Калініна (2), Калініна вулиця (16), Калініна провулок (7), Калініне (1), Калінінська сільська рада (1), Каменське (1), Карла Лібкнехта вулиця (3), Карла Лібкнехта провулок (3), Карла Маркса (1), Карла Маркса вулиця (13), Карла Маркса провулок (3), Карла Маркса проспект (4), Клари Цеткін вулиця (3), Коваля вулиця (2), Козлова вулиця (12), Колгоспний провулок (1), Комарова вулиця (3), Комсомольська вулиця (27), Комсомольський (2), Комсомольський бульвар (8), Комсомольський провулок (1), Комсомольські сходи (14), Комуна (2), Комунальне автотранспортне підприємство (4), Комунарів вулиця (3), Комунарів провулок (1), Комунарівка (1), Комінтерна вулиця (2), Комінтернове (2), Комінтерну вулиця (12), Комінтерну провулок (5), Констітуції площа (1), Котовського вулиця (20), Котовського провулок (4), Котовського хутір (1), Красне (1), Красненська сільська рада (1), Красний Лиман (3), Красний Пахар (2), Красноармiйськ (1), Красноармійськ (2), Красноармійська вулиця (6), Красноармійське (2), Краснодонська вулиця (4), Краснолиманська міська рада (1), Краснолиманський район (1), Краснівка (2), Крупської вулиця (16), Крупської провулок (5),